Юні таланти Дніпропетровщини здивували глядачів театральною майстерністю (Фото)

logo

Яскрава сцена, талановиті актори, зацікавлені глядачі – 24 березня у Дніпрі відбулося урочисте відкриття Дніпропетровського обласного фестивалю «Театральна Мозаїка».

На сцені КДК «Кайдацький» зібралися більш, ніж 500 учасників, аби продемонструвати свої театральні вміння. У заході приймають участь юні таланти віком від 5 до 15 років, що приїхали за перемогою з 14 міст Дніпропетровщини.

Наприкінці фестивалю, 27 березня, шановне журі оголосить переможця: кращим стане лише один з 47 колективів закладів освіти.

обласний фестиваль

обласний фестиваль

СВЯТО ТЕАТРУ

«Щорічний фестиваль дитячих театральних колективів закладів освіти проводиться напередодні Дня театру за ініціативи департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та комунального позашкільного навчального закладу «Веснянка». 55 вистав: драми, комедії, трагедії, естрадний театр, ляльковий театр, мюзикл, КВК, казки – чекають на своїх глядачів. «Театральна мозаїка» — це свято дитинства та театру», — зазначає ведуча фестивалю.

обласний фестиваль

обласний фестиваль

ПРОФЕСІЙНА ОЦІНКА

До складу журі увійшли досвідчені майстри у сфері театру: голова предметно-циклової комісії режисерських дисциплін, викладач режисури та акторської майстерності Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, голова журі Ніна Кондратьєва; директор КДК «Кайдацький», режисер народного театру «Чародій» Олег Климентьєв; режисер, педагог з акторської майстерності Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Григорій Богомаз-Бабій; викладач режисури та акторської майстерності, режисури театралізованих заходів, музичного оформлення вистав Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв Віталій Сальніков; режисер народного театру-студії «Маски» Палацу студентів ДНУ ім. Олеся Гончара, заслужений працівник культури України Ігор Трахт; актор народного театру «Чародій», фіналіст телепроекту «Фабрика зірок-4», соліст групи «Сім нот», звукорежисер КДК «Кайдацький» Сергій Климентьєв.

обласний фестиваль

обласний фестиваль

«ВІДТОЧИЛИ» МАЙСТЕРНІСТЬ

До вітального слова долучилася голова журі Ніна Кондратьєва: «Як швидко минув рік — і ось ми знову зібралися на щорічному фестивалі. Що нам дав цей рік? Хтось встиг підрости, хтось встиг народитися, а це означає, що скоро у нас будуть нові актори на цій сцені. За цей рік ми «відточили» акторську техніку, режисерську майстерність, тому фестиваль обіцяє незабутні враження. Фестиваль «Театральна мозаїка» — це свято добра, нових талантів та нових акторських робіт».

обласний фестиваль

обласний фестиваль

СКАЗАВ БИ: «ВІРЮ»

Якісна підготовка акторів, яскраві костюми, професійний грим додавали фестивалю особливої  театральної важливості. Якби «Театральну мозаїку» побачив відомий критик Костянтин Станіславський, усім колективам він сказав би: «Вірю». Тож віримо і ми у щасливе та успішне майбутнє талановитої молоді Дніпропетровщини.

Сопільняк Маргарита,Фото автора

Поделиться ссылкой: