Юні спортсменки з Січеславщини перемогли на Чемпіонаті Світу з фігурного катання на роликах

Три спортсменки з Дніпропетровщини стали призерками Чемпіонату Світу з фігурного катання на роликових ковзанах. На рахунку дівчат – два «золота», «срібло» та дві «бронзи». Змагання WORLD OPEN 2019 пройшли в італійському місті Фазано. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Дніпропетровщину на змаганнях в Італії представили три спортсменки. Дніпрянка Марія Веретєннікова — вихованка спорткомплексу Янтарний. Кам’янчанки Вікторія Цимбал та Марія Соколенко – з Академії фігурного катання на роликових ковзанах. Вікторія Цимбал вже брала участь у міжнародних змаганнях, на її рахунку кілька престижних винагород. Щиро вітаємо дівчат із перемогою», — розповіла тренерка Тамара Цимбал.

Вікторія Цимбал отримала золоту медаль у категорії Junior Еліт. Ще одне призове місце 19-річна спортсменка здобула в одиночному катанні у категорії Senior Еліт. У дівчини – «бронза».

8-річна Марія Веретєннікова посіла перше місце в одиночному катанні на роликових ковзанах.

У категорії «діти до 12 років» срібну нагороду виборола 10-річна Марія Соколенко. Ще одну медаль – бронзову – спортсменка отримала за одиночне катання у категорії Debs.

Загалом на змаганнях в Італії взяли участь 550 спортсменів з 16 країн світу. Україну представили 12 спортсменів.

Автор: Іван МУРАХА