Юні спортсменки з Новомосковська вибороли золото та бронзу на Кубку України з боксу

З 28 вересня по 3 жовтня 2020 року у місті Харків проходив Кубок України з боксу серед жінок, молоді та юніорок, в якому боротьбу за нагороди вели понад 270 учасниць з усіх куточків нашої держави. За звання найкращих приїхали позмагатись і спортсмени Комунального позашкільного навчального закладу  «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».

Це фактично були перші офіційні змагання в жіночому боксі в нашій країні за період від початку карантину.

Наші землячки, спортсменки Новомосковської ДБСШ, вихованки заслуженого тренера України з боксу Безменко А.Г. вибороли золото та бронзу. Таран Анастасія — l місце (у ваговій категорії до 57 кг), Махрова Дарина — lll місце (у ваговій категорії до 44 кг). Вітаємо дівчат та їх тренера із вдалим виступом на змаганнях.

Також варто відзначити, що перше загальнокомандне місце, серед усіх вікових груп, посіла команда Харківської області з 25 медалями в активі (9 золотих, 5 срібних та 11 бронзових нагород). На другому місці команда Дніпропетровської області (8 золотих, 3 срібних та 7 бронзових медалей). Почесне третє місце посіла команда міста Києва, яка здобула: 6 золотих, 3 срібні та 9 бронзових нагород.