Юна кам’янчанка Ольга Трач одна із кращих тхеквондисток України

І, ІІ та ІІІ місця — тхеквондисти Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 зібрали майже всі комплекти нагород на Чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо ВТФ, а також відкритому турнірі «Кубку Івано-Франкіська» з тхеквондо серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

11.11.2016, 10:03

txekvando

Із 30 жовтня по 3 листопада на Вінничині пройшов Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо ВТФ.

Кам’янецькі тхеквондисти із ДЮСШ №2 гідно показали себе на чемпіонаті і навіть вибороли срібло. Досягла такого результату чудова спортсменка, одна із кращих юних тхеквондисток України, Ольга Трач.

А ось уже 4 та 5 листопада, відбувся відкритий турнір «Кубок Івано-Франкіська» з тхеквондо серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. За медалі боролися майже дві сотні спортсменів із п ‘яти  регіонів заходу. Хмельниччину представляли знову ж таки тхеквондисти Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 .Досягнення наших спортсменів можна проаналізувати так:I місце –   Віталій  Братенко в/к 26кг,  Назар Додурик в/к 32 кг, Катерина Костюк в/к 26 кг, Евеліна Костюк в/к 55кг, Олександр Сосула в/к 68 кг. II місце – Дарина Калинюк в/к 50 кг,  Богдан Манькута  в/к 29 кг, Костянтин Кролик в/к 40 кг, Іван Вишневський в/ к 32 кг. III  місце – Олександр Бурковський в/к 26 кг.В формальних  комплексах «Туль» гідно показали себе Дарина Калинюк, Евеліна Кравчук, Олександр Бурковський, Богдан Мищишен, Юрій Гуменюк. Команду підготували тренери Юрій Білоцкий та Андрій Півторак.