Яскравий гумор та строкате шоу: у Дніпрі гучно стартував фестиваль театрів кабаре

logo
201680_jaskravij_gumor_ta_strokate_shou_u_dnipri.jpeg


Яскравий гумор та строкате шоу: у Дніпрі гучно стартував фестиваль театрів кабаре

Кращі номери, море гумору, тонка сатира та багато музики. Вчора, 26 листопада, у Дніпрі в філармонії ім. Л. Когана стартував унікальний фестиваль театрів кабаре «Велика сходка». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Дніпрян і гостей міста чекає дводенний марафон блискучого гумору, музики та позитиву. У нашому місті вперше проходить міжнародний фестиваль театрів кабаре. Захід приурочений до 30-річчя театру «КВН ДГУ». До нас завітали кращі театри України, Росії, Ізраїлю та Франції. Це шоу, яке варте уваги. Сподіваємося у майбутньому фестиваль стане традиційним», — розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Занурити в атмосферу легендарного кабаре гостей заходу вдалося ще у холі філармонії. Актори одеського театру «Буффон» влаштували справжній перформенс з музикою, жартами та піснями. 

«Дуже цікаво, калоритно та захоплююче. Я вперше на такому шоу і це справді дивує. На мою думку кабаре — це окрема культура зі своєю унікальністю та особливістю. Я радий, що Дніпро активно підтримує альтернативний відпочинок», — вважає гість заходу, дніпрянин Ігор.

Фестиваль проходить у вигляді марафону, колективи не показують повністю свої виступи, а лише фрагменти. Професійні артисти з іронією та сарказмом у супроводі живого оркестру презентують свої кращі мініатюри, висвітлюючі актуальні теми та проблеми сьогодення, зокрема, кохання, політику, побутове життя та багато іншого.

Також увечері відбулася легендарна комедійно-ностальгічна моновистава «Мужчина перед зеркалом», де головного та єдиного героя на сцені виконував Ян Левінзон. Виступ зірвав тривалі овації.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: