Яна Зінкевич підтримала перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

logo
225051_jana_zinkevich_pidtrimala_perejmenuvannja.jpeg


Яна Зінкевич підтримала перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

Відома волонтерка-медик, командир батальйону «Госпітальєри» Української добровольчої армії Яна Зінкевич підтримала перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це митець розповів в ексклюзивному коментарі для «Дніпрограду».

Дніпровські активісти ініціюють перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, зокрема, зареєстрували на сайті Президента відповідну петицію. Попри складнощі з процесом авторизації кількість голосів у зверненні невпинно росте. Яна Зінкевич не лишилася осторонь та висловила свою думку щодо перейменування.

«Ставлюся до перейменування області на Січеславську дуже позитивно. Розумію, що це справа складна та не проста, адже необхідно домогтися змін у Конституції. Але якщо є активісти, які за це взялися і готові дійти до кінця — це чудово. Тож і я підтримаю петицію своїм голосом», — зазначила Яна Зінкевич.

Також волонтер закликала усіх небайдужих українців, зокрема і мешканців майбутньої Січеславщини, долучитися до історичного моменту, допомогти відновити українську спадщину та проголосувати за петицію.

Нагадаємо, у Дніпрі цими вихідними відбулася відкрита дискусія щодо перейменування Дніпропетровської області.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: