Якою була остання цьогоріч сесія міськради Дніпра

logo
209595_jakoju_bula_ostannja_cogorich_sesija_misk.jpeg


20 грудня у Дніпровській міськраді відбулася остання у 2017 році чергова сесія. Засідання тривало трохи більше години. Підсумки депутатського зібрання підбив секретар міськради Олександр Санжара.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Депутати розглянули низку бюджетних питань, а також погашення боргів комунальних підприємств міста перед енергопостачальними компаніями.

Практично усі постачальні комунальні підприємства Дніпра – «Теплоенерго», «Комунжилсервіс» і інші, отримали кошти з міського бюджету на погашення заборгованості за надані їм електроенергію та газ.

Під час сесії також пролонгували надання пільг дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, на проїзд у електротранспорті та метрополітені. Крім того, обговорювали і транспортне питання.

«Сьогодні жодного рішення щодо транспорту не приймається. Його може ухвалити виключно виконкомом міськради. Рішення про зміну маршрутної мережі міста буде прийнято після детальних громадських та обговорень у депутатських комісіях. Просто так прибирати маршрути – цього ніхто не планує робити. Та для того, щоб розвивати електротранспорт, треба десь скорочувати маршрути. Це треба розуміти», – пояснив Олександр Санжара.

Міські обранці також багато дискутували щодо складу комісій міськради. Так, депутат Михайло Глікман став заступником голови комісії з питань житлово-комунального господарства. Його колега, депутат Сергій Никітін, увійшов до складу комісії з питань комунальної власності.

«Група «За життя» отримала квоти у комісіях міськради», – додав секретар міськради.


А поделиться?