Як у Дніпрі виглядає оновлена стоматологічна поліклініка (Фото)

logo

У стоматологічній поліклініці № 1 в Дніпрі завершили ремонт вхідної групи. Тут зробили спеціальний підйомник для людей з інвалідністю, пандус, тактильну плитку, таблички зі шрифтом Брайля. Також тепер у закладі понижена реєстратура. Усе це – умови, за яких поліклініка могла укласти договір з НСЗУ, аби отримувати фінансування. Нині медичний заклад уже підписав цей документ.

«Загалом ремонт обійшовся нам майже у 1,5 млн грн. Ці кошти наша поліклініка заробила завдяки наданню платних послуг. Адже Національна служба здоров’я України гарантує дорослому пацієнту безкоштовно лише ургентні послуги.

Щодня до нас звертаються маломобільні пацієнти: це і люди з інвалідністю, і мами з дитячими візочками, і люди, які отримали травму, наприклад, перелом ноги. Тепер вони із комфортом пересуваються закладом», – розповіла генеральна директорка КНП «Стоматологічна поліклініка № 1» ДМР Марта Василишина.

Наталя Рибалка приїхала сьогодні до стоматологічної поліклініки № 1 разом із сином, який пересувається на інвалідному візку. Каже, що вони шукали медичний заклад, де є потрібні умови:

«Ми вже вдруге приїхали сюди. Дуже зручно: є і спеціальний підйомник, і пандус. Моєму синові тут комфортно, і я радію від цього».

Крім того, у поліклініці цьогоріч оновили кабінети, де надають платні послуги. Це також зробили власним коштом медичного закладу. У відділенні відремонтували коридор, у кабінетах встановили нові меблі та обладнання.

Раніше ми писали Відсьогодні мешканці Дніпропетровщини отримуватимуть інсулін за електронними рецептами

0
0
голосів

Рейтинг статті