Як Дніпро готується вперше святкувати Різдво разом з усим світом

logo
209967_jak_dnipro_gotuetsja_vpershe_svjatkuvati_.jpeg


Як Дніпро готується вперше святкувати Різдво разом з усим світом

25 грудня у Дніпрі вперше відбудеться святкування Різдва за Григоріанським календарем, який використовують християни на більшій териротії земної кули, за винатком російських православних. Дніпровська міська рада разом із активістами та духовенством готує для мешканців міста спеціальну розважальну програму, яка має на меті популяризувати культуру інших релігій в місті. Про це сьогодні, 21 грудня, під час прес-конференції зазначили головні організатори майбутнього свята, повідомляє Дніпроград.

Святкування Різдва відбудеться на площі Героїв Майдану 25 грудня. Розпочнеться воно о 12:00 і продовжиться протягом усього дня. Програма свята передбачає виступ церковного хору “Симфонія Різдва” та спілкування через відеозв’язок із представниками української діаспори з різних куточків світу. Для усіх наймолодших гостей свята передбачені солодкі святкові подарунки.

Також під час свята представники церковних об’єднань запрошують мешканців міста долучитися до підготовки подарунків для дітей, чиї батьки проходять військову службу на Донбасі.

“Цього року в Україні вперше на офіційному рівні відзначають Різдво 25 грудня, як у більшості країн світу. Міськрада вирішила також підтримати це свято і організувати спеціальну програму для мешканців Дніпра. Запрошуємо усіх дніпрян разом і родинами завітати на площу Героїв Майдану та разом відсвяткувати Різдво”, — зазначив Артем Нідєлько директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради.

Окрім цього, церковники підкреслили, що немає ніякого конфлікту між юліанською традицією російської церкви та рештою християнських конфесій щодо того, коли відзначати Різдво Христове.

“Немає нічого поганого у тому, аби згадати народження Христа двічі і прославити його”, — повідомив голова Ради Християнських церков Дніпра Михайло Мокієнко.

Нагадаємо, дніпрянам порадили як можна відсвяткувати Новий Рік.

 

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?