«Я маю мрію»: у Дніпрі відбувся святковий бал для дітей пільгових категорій

logo
209465_ja_maju_mriju_u_dnipri_vidbuvsja_svjatkov.jpeg


«Я маю мрію»: у Дніпрі відбувся святковий бал для дітей пільгових категорій

Вчора, 19 грудня, у дніпровському концерт-холі «Опера» відбувся благодійний святковий бал «Я маю мрію» до дня Святого Миколая у підтримку дітей пільгових категорій. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Даний захід відбувається 19 грудня все протягом кількох років поспіль, як зазначає один із організаторів «Я маю мрію». У святковому балі зазвичай беруть участь різноманітні дитячі колективи, які вітали дітей пільгових категорій своїми хореографічними виставами. Організаторами події є Дніпропетровська обласна благодійна організація «Ангел дитинства», студенти Дніпропетровського педагогічного коледжу та студенти Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Протягом святкового балу діти пільгових категорій отримували подарунки, солодощі, привітання та спостерігали вистави дитячих колективів міста. Також Голова Дніпропетровської обласної ради виступив з промовою до дітей та привітав їх зі святом День Св. Миколая та з наступаючими святами.

Вечір тривав у чарівній та благочинній атмосфері новорічних свят з масою веселощів, новорічних прикрас, танців та пісень.

Нагадаймо, що дніпряни бігли під дощем аби зібрати кошти на подарунки дітям до дня Святого Миколая.

Автор: Ольга АНДРОСОВА


А поделиться?