Італійські делікатеси з українського пасовища — гастрономічний туризм на Дніпропетровщині

logo
255163_italijski_delikatesi_z_ukrajinskogo_pasov.jpeg


Відвідати справжню екзотичну італійську кухню та побачити як вирощують делікатеси, запрошує фермерське господарство «Здравлик», що на Петриківщині.

Перша у Дніпропетровському регіоні равликова ферма запрошує гостей-гурманів на дегустацію справжнього середземноморського равлика.

Равликова_Ферма_Здравлик

Унікальне тваринницьке промислове підприємство виробляє найсмачнішого та першого, за гастрономічними показниками у світі — сірого середземноморського  равлика.

Це найдорожчий харчовий равлик, його споживання у світі перевищує 420 тисяч тонн на рік,  на суму  €10 млрд., а головними споживачами у Європі є італійці, французи, греки та іспанці, але світовим лідером залишається Китай.

Равликова_Ферма_Здравлик

Агропідприємство «Здравлик» спеціалізується на виробництві ремонтно-маточного стада середземноморського равлика Helix aspersa Maxima та Helix aspersa Muller. Українську репродукцію равлика, для розвитку галузі равликівництва, можливо придбати саме тут. ФГ «Здравлик» забезпечує технологією інтенсивного вирощування середземноморського равлика та супровід виробництва у перший рік.

Це цікавий агробізнес з додатковою вартістю, орієнтований переважно на експорт, а 1 тонна равлика дає приріст до 40 тонн, всього за 9 місяців.

Равликова_Ферма_Здравлик

ТМ «Здравлик»® вперше в Україні  впровадила гастрономічний туризм у галузі тваринництва, через ознайомлення з равликовим виробництвом  саме у селі Гречане, що на Петриківщині на равликовому господарстві «Вілла Греція» та дегустацію равликових страв.

Це дійсне цікаво, дуже смачно і корисно!

Равликова_Ферма_Здравлик

М’ясо середземноморського равлика – справжній гастрономічний делікатес з ніжною структурою і вишуканим тонким смаком.

М’ясо равлика складається з високоякісного і легкозасвоюваного  білка (що містить дуже цінну амінокислоту – холін), води та жирів. У хімічному складі велика кількість вітамінів і мінеральних елементів: фосфор, магній, калій, мідь, кальцій; тіамін, піридоксин, рибофлавін, кобаломін, фолієва кислота — це практично всі вітаміни групи В, а також вітамін К, вітамін РР, вітамін Е і ретинол, за змістом якого равлики є рекордсменами.

Равликова_Ферма_Здравлик

Корисні властивості м’яса равлика пов’язані перш за все з його дієтичними властивостями, калорійність складає всього 90 кКал на 100 грамів, причому 70% обсягу калорій доводиться на білок, якого тут більше, ніж в курячому яйці. Також склад равликів містить незамінні жирні кислоти, які сприяють зниженню рівня холестерину в крові і зміцнюють серцево-судинну систему. До того ж  м’ясо і ікра равлика – афродизіак.

Регулярне вживання равликів в їжу сприяє нормалізації вітамінно-мінерального балансу організму. Корисні властивості равликів в тому, що вони насичують організм кальцієм, завдяки чому ці молюски особливо корисні при вагітності та годуванні.

Лікувальні властивості равликів тісно пов’язані з їх хімічним складом. Цікаво те, що нейрони цих молюсків дуже схожі зі структурою нейронів людського мозку, тому равликові клітини використовують для виробництва ліків.

Равликова_Ферма_Здравлик

На фермі «Вілла Греція» є можливість спробувати косметологічні властивості равлика, поставити на «равликових бігах», дізнатись скільки б ви коштували, як що б були равликом, безумовно доторкнутись до  технологічного процесу: побачити як равлики запліднюються, відкладають яйце, взяти участь у відбиранні ікри, народження маленьких равликів та сезонне випасання…

Равликове пасовище – це мільйони равликів на одному полі – дуже цікаво.

Ну і найцікавіше – посмакувати найдієтичною стравою у світі – запеченим равликом по-бургунськи або по-каталонськи, зі смачними соусами.

Тут можливо придбати заморожені напівфабрикати готових страв з равлика.

Равликова_Ферма_Здравлик

ТМ «Здравлик» також відома виробництвом ікри середземноморського равлика – одного з найдорожчих харчових продуктів у світі.

Середній чек в Україні за 100 грамів складає 5 тис. грн., в Європі – €200-€300.

Екскурсія до равликової ферми «Вілла Греція» дуже цікава і смачна!

Равликова_Ферма_Здравлик

А відвідування ферми: з заплідненням, ікрою та  афродизіаками – сприяє вагітності – шуткують на агропідприємстві – це ще одна особливість цікавої Петриківщини.

Равликова_Ферма_Здравлик

Туристичними партнерами Фермерського господарства «Здравлик» є Дніпропетровський туристичний центр «Риба Андрій» та інформаційний центр «Петриківка туристична».

Середній екскурсійний чек складає 200 грн. на одного туриста, це з дегустацією найдієтичної страви у світі.

Замовлення групових турів за тел.: 068 637-14-24

Завітайте до Петриківщини – це здорово и смачно!

За матеріалами ТМ «Здравлик»®  www.zdravlyk.prom.ua

Поделиться ссылкой:


А поделиться?Читайте также: