Історія хлопчика з Дніпра, що пережив ракетний удар на Набережній Перемоги, потрапила до книжки

logo

Книжка «Святий Миколай і папужка з Набережної Перемоги» вийшла у видавництві «Свічадо». Її створили письменниця Люба Кіндратович зі Львова та художниця Богдана Бондар з Києва. І вона про хлопчика з Дніпра, який жив у будинку, в який 14 січня 2023 року влучила російська ракета. Про це повідомляє Дніпровська панорама, посилаючись на допис журналістки-фрілансерки Юлії Рацибарської.

Будинок з мого району, зНабережної Перемоги, у який минулої зими влучила ракета, — тепер у книжці. Це — одна з ілюстрацій до святочного оповідання, яке редагувала моя подруга Зоя Жук. Ні, там не про війну і не про розбомблені міста. Але історія — реальна. Історія хлопчика, який жив у цьому будинку, а потім опинився на лікуванні в столичному Охмадититі, — написала журналістка.

книжка про дім

За її словами, ця історія. як і будь-яка різдвяна казка (казко-правда), тепла. Про те, що добре слово підтримки, вчасно сказане, може засвітити людину зсередини.

книжка про дім

Журналістка впевнена,що така книжка може стати чудовим різдвяним подарунком дитині.

 До книжки можете додати набір олівців чи альбом для малювання. Чому? Про це теж — у самій історії), — пояснила Рацибарська.

книжка про дім

У будинок по Набережній Перемоги, 118 в Дніпрі російська ракета влучила на старий Новий рік, 14 січня 2023 року. Загинули 46 людей, в тому числі шестеро дітей, ще 20 вважаються зниклими безвісти.

Нагадаємо, раніше ми писали: Пандус для чоловіка з інвалідністю з Дніпра добудували завдяки допомозі Громради