<>

Інструктори КП «Патріот» у Дніпрі провели польові вишколи для працівників медзакладів

Інструктори КП "Патріот" у Дніпрі провели польові вишколи для працівників медзакладів

Минулої неділі, 5 листопада, КП «Патріот» у Дніпрі провели польові заняття з теорії та практичний вишкіл для майже чотирьох дестяків лікарів, інтернів, водіїв швидкої, юристів та кадровиків медичних закладів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку у Facebook комунального підприємства.

«Спільна справа — це коли Департамент охорони здоров’я населення, Департамент гуманітарної політики і Департамент соціального захисту разом займаються однією важливою справою. Злагоджено, безперервно і навіть у вихідні. При такій кількості різних департаментів — це і є єдина програмна діяльність Дніпровської міської ради в одному із різноманітних аспектів. І дуже гарно, що саме такий напрямок має зараз відзначитися у звіті», — йдеться  у повідомленні.

Для працівників медичних закладів у Дніпрі провели спеціальні теоретичні та практичні заняття з основ такмеду та першої долікарської допомоги включно з евакуацією, культура поводження зі зброє, дії з вибухонебезпечними предметами та боєприпасами та інше.

«Всі ми бачимо, як за історичною закономірністю наслідків 25-річної політики зараз в Україні збільшується кількість терактів, злочинів з використанням зброї, продовжується війна і залишається загроза подальшої її ескалації. Хлопці, у кожного з яких за плечами зараз найрізноманітніший досвід (не зважаючи на вік) — і бойових дій, і дій в інших критичних ситуаціях, і польової долікарської допомоги, і в різних структурах, провели чергові заняття, де намагалися поділитися знаннями і досвідом з найкращими у світі людьми — тими, хто нас рятує, тими, кого рятували ми», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Дніпрі поховали добровольця Аміну Акуєву. Невідомі здійснили постріли по автомобілю з кущів. Аміна Окуєва від отриманих поранень померла. Її чоловік Адам Осмаєв поранений — він вижив. 

Автор: Дарина ТВАРА