Іноземці масово вступають до лав захисників України та Дніпра: подробиці

logo

Іноземці масово вступають до лав захисників України та Дніпра: подробиці

До лав міжнародного легіону масово вступають громадяни інших держав, які разом з українцями мають намір захистити народ і землі України. Володимир Зеленський 28 лютого 2022 року видав указ №82/2022, який припускав, що за безвізовим режимом до цього легіону може вступити будь-який іноземець, крім громадянина Росії.

Подробиці від редакції 056.

Іноземці з США та Канади масово вступають в інтернаціональний легіон, який відправиться до України, щоб захищати її від окупантів. Вже відомо про щонайменше пів дюжини колищніх військових, рятувальників чи звичайних цивільних з різних країн світу, які готові приєднатися до боротьби за українську незалежність.

В мережі з’явилося вже чимало чатів, груп тощо, де іноземці обговорюють, яке саме обладнання потрібно везти із собою, де можна перетнути кордон України. Також там містяться детальні інструкції щодо того, як можна вступити до іноземного легіону.

Усі ці іноземці вирушають в Україну після звернення Зеленського: «Будь-хто, хто хоче приєднатися до захисту України, Європи та світу, може прийти і воювати пліч-о-пліч з українцями проти російських військових злочинців».

Нагадаємо, що ранок першого березня почався з гарної новини про те, що «Привидів Києва» тепер стане більше. Партнери надають Україні ще 70 літаків для української армії. Завдяки яким, буде ще більше можливості спиняти ворожі повітряні сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію