Інноваційний проект у Дніпрі: від старих електронних сигарет до power-bank для ЗСУ

logo

У Дніпрі місцева молодь об’єдналася для виготовлення power-bank для військових, які захищають Україну від російської агресії. Зарядні пристрої створюються на 3D принтері, а батареї для них виготовляються з акумуляторів від використаних електронних сигарет. Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

Дмитро, один з учасників проекту, розповів, що для виготовлення одного power-bank потрібно близько трьох годин та приблизно 24 електронні сигарети. Він зазначив, що для створенняоптимальної ємності power-bank для військових (мінімум 20 тис. міліампер) необхідно з’єднати використані батареї таким чином, аби вони могли ефективно заряджати телефони та інші гаджети.

За словами Азада Мамедова, керівника проєкту «Front Power», молодь вже виготовила 10 таких зарядних пристроїв, які були передані на фронт. Вони витратили на це близько700 використаних електронних сигарет. Азад також зазначив, що це не заклик до куріння, але якщо у когось є така звичка, то вже використані пристрої можна віддати на добру справу.

Проект «Front Power» надає можливість місцевій молоді зробити свій внесок у допомогу військовим, перетворюючи відходи в корисний ресурс для захисників України.

Здати використані електроні девайси можна на 8 локацій у Дніпрі. Також за 100 принесених «одноразок» можна замовити «Постріл помсти». Крім того,молоді потрібні ще люди, які зможуть допомогти робити power-bank для військових. Усі адреси та деталі проєкту «FrontPower» можна прочитати за посиланням.