Хто з криворізьких депутатів найбільше голосував у ВР за листопад

logo

image
Редакція «Першого Криворізького» проаналізувала, скільки разів криворізькі депутати голосували у Верховній Раді у листопаді 2021 року.

Перше місце поділили народні депутати Володимир Захарченко (31 округ «Слуга народу») та Владлен Неклюдов (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»).

Захарченко був присутнім на всіх засіданнях Верховної Ради. Всього нардеп проголосував 704 рази з 707. Захарченко 3 рази не віддав свій голос, хоча був присутнім у сесійній залі.

Неклюдов також віддав 704 голоси із 707. Владлен 3 рази не проголосував, але був на всіх засіданнях.

Друге місце у Олени Криворучкіної (32 округ «Слуга народу»). У листопаді народна депутатка була присутня на всіх голосуваннях. Всього криворізька депутатка віддала свій голос 698 разів, а 9 разів не проголосувала.

Четверте місце — Юрій Кісєль (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»). Депутат проголосував 579 разів із 707. Не голосував Юрій 74 рази, хоча був на засіданнях, а не з’явився взагалі 54 рази.

П’яте місце займає Юрій Корявченков (33 округ «Слуга народу»), який за листопад віддав 517 голосів із 707 можливих. Коли він був присутній на засіданнях Верховної Ради, то не проголосував 24 рази. Не прийшов взагалі Юрій аж 166 разів.

Останнє місце у Дмитра Шпенова (самовисуванець по 37 округу, колишній член партії Регіонів та Опоблоку). Депутат проголосував 173 рази із 707, а не проголосував — 147. Взагалі не з’явився у Верховній Раді на голосуваннях він 387 разів.