«Хто борець, той здобуває світ» — до Дня ЗСУ відбулася довгоочікувана прем’єра Маршу Нової Армії

logo
205020_hto_borec_toj_zdobuvae_svit_do_dnja_zsu_v.jpeg


"Хто борець, той здобуває світ" - до Дня ЗСУ відбулася довгоочікувана прем'єра Маршу Нової Армії

Вчора, 5 грудня, відбулася прем’єра відео на пісню «Марш Нової Армії», активну участь у створені якого взяли дніпровські активісти, військові та депутати. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Виконавцями маршу стали відомі українські музиканти Олега Скрипка, Тарас Компаніченко, Тарас Чубай, Сергій Василюк та інші. На музику покладено вірш «Зродились ми великої години», автором якого є український письменник, який створив гімн ОУН, Олесь Бабій.

Як зазначають самі музиканти та Генеральний штаб Збройних сил України, ця пісня присвячується героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України. 

Проект «Маршу Нової Армії» реалізовано за сприяння народного депутата Андрія Денисенка. Головою та автором проекту виступив соліст гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, директором — військовослужбовець з Дніпра Аріслав Пастернак.

Нагадаємо, гімн ОУН «Зродились ми великої години» вже двічі лунав над вулицями і площами Дніпра. Спочатку його акапельно виконували учасники смолоскипний марш на честь дня народження Степана Бандери під стінами Дніпровської міськради. Перше ж виконання самим Олегом Скрипкою у супроводі військового оркестру сталося також у Дніпрі — 22 січня на День Соборності України під час урочистого відкриття пам’ятного хреста на честь Злуки українських земель.

Автор: Антон МОРОЗ

}


А поделиться?