“Хоробрі теж іноді плачуть”: лікар з Дніпра розповів трагічну історію бійця з позивним “Батя”

logo

Представник п’ятого покоління шахтарів з Донеччини з позивним “Батя” боронить рідну землю з 2014 року. На війні чоловік  втратив сина, проте продовжує боротися.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку лікаря Сергія Риженка.

Побратими знають його як “Батю” – героїчного бійця, чия історія надихає і зворушує. Він є представником п’ятого покоління шахтарів зДонеччини і його кредо – не здавати рідну землю ворогу.

У 2014 році воїн обороняв Донецький аеропорт, у 2015 році отримав тяжке поранення, але це не зупинило його. Після реабілітації він повернувся на фронт, де боровся у Маріуполі та Широкине.

У 2022 році захисник разом із комбригом створив батальйон, де став “Батею” для інших бійців. Його син воював пліч-о-пліч з ним на найгарячіших напрямках – Авдіївському, Бахмутському та Часів Яр.

Навіть після поранень у 2023 і в березні2024 року, він проходив реабілітацію і продовжував боротися. Війна повільно виснажувала його здоров’я та наснагу, але він залишався на передовій.

Однак, серце героя не витримало найважчого удару – смерті сина і невістки, які загинули під прямим ракетним обстрілом. Після цього “Батя” переніс величезний інфаркт, але його не покидають думки про долю України та хлопців, які все ще потребують його підтримки.

“Батя” продовжує боротися, попри біль у серці та безсонні ночі. Його душапотребує спокою, але він знає, що досягне його лише разом із перемогою та миром на рідних донбаських землях.

“За сльозами біль в серці, безсонні ночі та думки про долю України і про близьких, які 500 років живуть та поховані на мирноградському донецькому степу. Душі потрібен спокій, але де його взяти, коли хлопці просять бути до кінця…”, – написав Риженко.

"Хоробрі теж іноді плачуть": лікар з Дніпра розповів трагічну історіюбійця з позивним "Батя"

Нагадаємо, у лікарні Дніпра медики рятують 20-річного військовослужбовця, який зазнав важкого поранення та провів 36 днів на штучній вентиляції легень.

Підписуйтеся нанаш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.