Харчування у школах Дніпра: як звернутися на гарячу лінію постачальників

logo

У школах Дніпра пішов другий тиждень нового навчального року. У цьому навчальному році багато дніпровських шкіл зробили для своїх учнів можливість проводити офлайн навчання. І практично відразу у батьків багатьох школярів почали виникати питання з приводу харчування у школах. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради опублікував контакти постачальників їжі у школи Дніпра, до яких можуть звертатися батькі учнів з приводу організації харчування. Про це повідомляє»Дніпровська панорама».

Харчування Дніпро школа

«Шановні батьки, узв’язку з тим, що є багато запитань щодо організації харчування, просимо звертатись на гарячу лінію постачальників.

Департаментом обробляються запити від батьків, але щоб пришвидшити комунікацію, Ви можете також звертатись до постачальників», — йдеться у повідомленні Гумдепа Дніпра.

Їжа школа ДніпроГаряча лінія постачальниківКомпанія «Контракт Продрезерв 5». З приводу зауважень, пропозицій звертатися на гарячу лінію за тел. +380970011201Компанія ТОВ “Олімпіус консалт”. З приводу зауважень, пропозицій просимо звертатися нагарячу лінію за тел. +380567550796

Їжа школа Дніпро

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як показала себеперша спроба кейтерингу у школах Дніпра.