Громади Дніпропетровщини працюють над стратегіями повоєнного відновлення і розвитку

logo

Активістки, представниці громадських та благодійних організацій Дніпропетровщини вчаться гендерно орієнтованим підходам у своїй діяльності. Для них проводять тренінги в рамках обласного проєкту “Переможні громади. Стратегії повоєнного відновлення і розвитку”.

Про це Відкритому розповіли учасниці коаліції “Дніпропетровщина 1325”: тренерка проєкту Галина Целовальниченко, співзасновниці Благодійного фонду“Об’єднуємось, ми з України” Альона Маленик та Катерина Лобода.

Громади Дніпропетровщини працюють над стратегіями повоєнного відновлення і розвитку - рис. 1

“Вже зараз ми готуємось допостконфліктного відновлення громад. Днями у семи громадах Дніпропетровщини провели дводенний тренінг для активісток Дніпропетровського регіону, представниць громадських та благодійних організацій. Плануємо провести ще сім інформаційних офлайн-зустрічей “Резолюція 1325 і життя громад: точки перетину і перспективи впровадження”. Та у форматі онлайн буде проведено чотирнадцять інформаційних сесій для об’єднаних територіальних громад області. Наживо залучаємо й представників влади та органівмісцевого самоврядування. Маємо на меті навчити людей, тих, що дотичні до післявоєнної відбудови нашої країни, розробляти стратегії, базуючись на гендерно орієнтованих принципах. Мова йде про врахування інтересів різних груп – чоловіків і жінок, хлопчиків та дівчаток, людей з обмеженими можливостями та інших. Ми маємо розуміти, що підліток і жінка з інвалідністю мають різні потреби. Це і стан здоров’я, і заробіток, і освіта. Все різниться. Тому маємо це враховувати і працювати над їхнімиінтересами окремо”, – розповідає Галина Целовальниченко.

Громади Дніпропетровщини працюють над стратегіями повоєнного відновлення і розвитку - рис. 2

Галина Целовальниченко

Більше дивіться у відео:

Підписуйтеся нанаш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.