Готовий приймати своїх клієнтів: у Дніпрі після ракетної атаки відновив роботу магазин “АТБ”

logo

У вівторок, 2 липня, на наступний день після ракетної атаки по Дніпру, відновив роботу магазин “АТБ”. У той день супермаркет зазнав значних пошкоджень — всередині будівлі була зруйнована стеля, освітлення, пошкоджені системи кондиціонування, торговельне обладнання у прикасовій зоні. 

Персонал магазину та технічні працівники компанії “АТБ” всю ніч працювали, аби скоріше відновити роботу супермаркету для своїх клієнтів. Всередині зняли всі пошкоджені
конструкції, полагодили електрику, розставили товари та навели лад в торговому залі. 

 

Зранку 2 липня магазин почав приймати своїх клієнтів і працює в штатному режимі. Покупці були приємно здивовані і приходили випити кави, придбати необхідні товари, та подякували працівникам “АТБ” за швидкісне відновлення роботи.

«Магазин наразі працює в штатному режимі. Все те, що потрібно для обслуговування
покупців, працює. Покупці дуже нам вдячні, що ми так швидко відчинили магазин», — розповіла керуюча магазину Наталія Зуєва. 

1 липня магазин зазнав пошкоджень через ракетну атаку1 липня магазин зазнав пошкоджень через ракетну атакуПерсонал магазину та технічні працівники компанії “АТБ” всю ніч працювали, аби скоріше відновити роботу супермаркетуПерсонал магазину та технічні працівники компанії “АТБ” всю ніч
працювали, аби скоріше відновити роботу супермаркетуПрацівники магазини розставляють товарПрацівники магазини розставляють товарЛюди приходили випити свіжої кави
Люди приходили випити свіжої кавиПолагодили освітленняПолагодили освітленняВсередині зняли всі пошкоджені конструкції, полагодили електрику, розставили товари та навели лад в торговому заліВсередині зняли всі пошкоджені конструкції, полагодили електрику, розставили товари та навели лад в торговому заліПриходьте за покупками в магазин "АТБПриходьте за покупками в магазин «АТБ»Полиці
з товарами Полиці з товарамиНа вибір представлено велика кількість молочної продукціїНа
вибір представлена велика кількість молочної продукції2 липня магазин з 5:00 почав приймати своїх клієнтів 2 липня магазин з 5:00 почав приймати своїх клієнтівНаразі магазин працює в штатному режиміНаразі магазин працює в штатному режиміСмачна та доступна кава в "АТб"Смачна та доступна кава в «АТБ»Покупці прийшли придбати необхіні товариПокупці прийшли придбати необхіні товариОвочі та фруктиОвочі та фруктиПолагодили прикасове обладнання Полагодили прикасове обладнанняЗадоволені покупціЗадоволені покупціМожна оплатити карткоюМожна оплатити карткоюЗручно та економно - лише в "АТБ"Зручно та економно — лише в «АТБ»Купуйте товари за вигідними цінами лише в "АТБ"Купуйте товари за вигідними цінами лише в «АТБ»
Покупки клієнтівПокупки клієнтівСтильні стаканчикиСтильні стаканчикиМожна придбати декілька видів кавиМожна придбати декілька видів кавиАби не стояти в чергах - користуйтеся додатком "АТБ"Аби не стояти в чергах — користуйтеся додатком «АТБ»
Купуйте товари за ще вигіднішими цінами з картками партнерів "АТБ"Купуйте товари за ще вигіднішими цінами з картками партнерів «АТБ»

 Партнерський матеріал