Готель «Дніпропетровськ» хочуть повернути у власність міста

Готель "Дніпропетровськ" хочуть повернути у власність міста

Під час ефіру програми «Страсті за ревізором» телеканалу «Новий канал» очільник Дніпра Борис Філатов розповів, що місцева влада збирається повернути готель «Дніпропетровськ», що розташований на Січеславській Набережній, у власність міста, інформує Дніпроград.

Днями в ефірі «Нового каналу» вийшов новий випуск програми «Ревізор». Знімальна група побувала в Дніпрі та зняла сюжет про місцевий готельно-ресторанний бізнес. Найбільшу увагу привернула тема скандального готелю «Дніпропетровськ».

Ведучих та глядачів вразив бруд в кімнатах, недолугість організації, нестерпний холод та аварійний стан готелю. Під час постшоу до обговорень щодо дніпровського готелю долучився й міський голова Борис Філатов.

«Будівля готелю знаходиться в одному з найпрестижніших і найгарніших районів міста — набережній, а панорамні вікна виходять на річку Дніпро. Попри це його соромно показувати людям. Зазначу, що наразі йде судовий процес щодо повернення готелю «Дніпропетровськ» в комунальну власність. У нас великі плани по реконструкції міста і ми, в будь-якому випадку, будемо виходити з власниками на діалог. Я вважаю, що, якщо б вони зробили всередині ремонт і привели до ладу фасад, у них був би зовсім інший бізнес», — заявив Борис Філатов.

Автор: Дарина ТВАРА