Горохівські «Барви осені» здобули друге місце на Всеукраїнському фестивалі

logo
154623_gorohivski_barvi_oseni_zdobuli_druge_misc.jpeg


Горохівські «Барви осені» здобули друге місце на Всеукраїнському фестивалі

Колектив «Барви осені» із Горохова здобув друге місце на фестивалі «Червона калина» у Дніпропетровській області.

Нещодавно учасники колективу отримали запрошення на фестиваль народної творчості «Червона калина», який уже всьоме відбувся у Кривому Розі. Про це пише «Волинь-нова».

— Їдьте і переспівайте всіх, — підбадьорив їх Горохівський міський голова Віктор Годик.

Заручившись спонсорською допомогою керівника ТзОВ «Волинь Агроцентр» Жанни Віктович, підприємця Володимира Шевченка та Віктора Годика колектив таки вирушив славити поліський край своїм талантом.

Дніпропетровщина гостинно зустріла гостей, а заслухавшись піснями «Волинь моя, колиско роду», «Не сіяла, не орала» у виконанні горохівчан, не відпускала їх зі сцени оплесками.

На всеукраїнському фестивалі у Кривому Розі учасниці колективу Лідія Шумчук, Марія Табачук, Євгенія Крестіамполь, Людмила Карніц, Гафія Бондар, Євгенія Галушка, Катерина Крокус, Галина Терновик, Ольга Ткачук, Євгенія Чорнопас і акомпаніатор Олександр Навроцький і його натхнений керівник Надія Пасічнюк здобули почесне ІІ місце.

Диплом колективу вручив голова журі заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв Петро Андрійчук, з яким творчі досягнення учасників фестивалю з 13 областей (105 колективів і 125 вокалістів) оцінювали заслужений діяч мистецтв України Володимир Коваленко і народна артистка України Оксана Пекун.

-Увечері другого дня вже складали сумки, щоб їхати додому, а нам зателефонували і попросили виступити на гала-концерті. Було дуже приємно, — поділилися враженнями Надія Пасічнюк і Лідія Шумчук.

Минуло лише кілька днів, як народний аматорський вокальний ансамбль «Барви осені» повернувся з цієї далекої мандрівки, але вже встигнув виступити на етнофестивалі «Єдина країна», який відбувся у селі Дольську на Турійщині.

До слова, колектив має багатий репертуар, його запрошують на різні концерти та виступи не лише на Волині. На запрошення народної артистки України Оксани Пекун колектив презентував свою діяльність у популярній музичній телепрограмі «Фольк-music».

У жовтні цього року народному аматорському вокальному ансамблю клубу за інтересами «Барви осені» Горохівського райнного народного дому «Просвіта» виповниться п’ять років.


А поделиться?Читайте также: