ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” продовжує підтримувати молоде покоління дніпрян

logo
210133_gf_sich_zahist_prodovzhue_pidtrimuvati_mo.jpeg


ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” продовжує підтримувати молоде покоління дніпрян

Сьогодні, 21 грудня, активісти громадського формування “СІЧ-ЗАХИСТ” за підтримки народного депутата Андрія Денисенка вкотре завітали із подарунками до Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти. Цього разу приводом для візиту до учнів стали новорічні свята, повідомляє Дніпроград.

Учні ДРЦПТО, серед яких велика кількість дітей із родин з складними соціальними обставинами, отримали приємні святкові подарунки від ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” та народного депутата з Дніпра Андрія Денисенка. Загалом, “новорічні набори” сьогодні потрапили у руки більше, ніж 80 учнів регіонального центру профтехосвіти.

Окрім цього слід додати, що протягом останніх трьох місяців активісти громадського формування також допомагали дітям із складними життєвими обставинами у Шевченківському та Центральному районах Дніпра. За жовтень-грудень у співпраці із місцевими управліннями-службами у справах дітей було проведено ряд заходів та зустрічей, мета яких — соціальна підтримка дітей цієї частини міста. Активісти особисто передавали подарунки молодому поколінню Як наслідок, за весь час цієї довготривалої акції, було охоплено більше 300 дітей у двох районах міста.

Нагадаємо, що раніше ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” передали спортивний інвентар для учнів регіонального центру освіти, допомогли з ремонтом цього навчального закладу, а також доставили волонтерську допомогу у дитячі будинки в зоні бойових дій на Донбасі.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?