Герої не вмирають: у Дніпрі влаштували патріотичний флешмоб

logo

Жителі Дніпра вшанувати пам’ять загиблих на Майдані громадян. 

Жителі Дніпра та області, рідні загиблих, волонтери, представники обласної та міської влади зібралися на Алеї пам’яті, аби покласти квіти та вшанувати пам’ять загиблих на Майдані громадян. Представники духовенства різних конфесій провели жалобну панахиду.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Саме у цей день історія нашої країни змінилася. Але цей переломний момент дався ціною сотень життів та здоров’я тисяч людей. Сьогодні ми маємо зробити все можливе аби третій Майдан ніколи не повторився, аби напруга у суспільстві ніколи не зростала такого рівня, що може призвести до такого трагічного розвитку подій. Герої Небесної Сотні поклали своє життя за краще майбутнє нашої країни. Наша мета усім разом продемонструвати, що їх жертовність не була марною», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні / Фото: М’якшиков Микола, Укрінформ

Читайте також: У Дніпрі до Дня Героїв Небесної Сотні презентували книгу «Життя, обірвані війною»

З особливою теплотою згадували земляка Сергія Нігояна, сина вірменського народу, який загинув на київському Майдані одним із перших.

Ввечері у Днiпрi на площі Героїв Майдану також влаштували патріотичний флешмоб. Фотографії загиблих героїв виклали у напис «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ». 

Патріотичний флешмоб до Дня Героїв Небесної Сотні / Фото Миколи М’якшикова