Формування бренду: представники ОТГ Січеславщини відвідали туристичні родзинки Івано-Франківщини

logo

Формування бренду: представники ОТГ Січеславщини відвідали туристичні родзинки Івано-Франківщини

26 та 27 квітня представники ОТГ з усієї Січеславської області вчилися створювати бренди для підвищення туристичної привабливості громад на прикладі Івано-Франківської області. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Під час зустрічі в місті Косів Івано-Франківської області одинадцять представників громад Січеславщини поспілкувались з головою міськради Юрієм Плосконосом.

«Коли ми говоримо про брендування, то більшість думає, що справа лише в логотипі, але це не основне. З власного досвіду зазначу, що бренд потрібно розробляти лише після того, як громада визначиться з напрямком діяльності, а також з сильними та слабкими сторонами. Бренд — це товар, з яким себе позиціонує громада», — пояснив міський голова.

Окрім теоретичної частини, делегація Січеславщини мала змогу відвідати туристичні родзинки Івано-Франківської області, аби оцінити місцевий сервіс на практиці.

Так, вдалося завітати до  легендарного музею фільму «Тіні забутих предків», адже саме цю стрічку режисер Сергій Параджанов знімав у Верховині, а головними героями стали місцеві жителі-гуцули. Крім того, представники ОТГ завітали до майстерень з виготовлення гуцульської кераміки та бринзи, як правило, вони  розташовуються в приватних будинках місцевих мешканців.

В свою чергу спеціалісти ОТГ Січеславської області розповіли про здобутки своїх громад та презентували приймаючій стороні власну сувенірну продукцію, як от: ляльки-мотанки Криничанської ОТГ, кераміку з петриківським розписом від Петриківської громади, унікальні писанки та інші.

«Я зрозумів, що туристичний потенціал має будуватися на вдалій легенді, можливо навіть вигаданій. Головне — ми навчилися комунікації, адже проектували досвід фахівців Івано-Франківської області на свій лад»,  — розповів спеціаліст Петриківської ОТГ Січеславщини Олександр Каплі.

Нагадаємо, що семінари з брендування для делегації з Січеславської області розпочалися у смт. Верховина, яка вважається центром туристичної Гуцульщини та народних промислів автентичних гуцулів.

Автор: Людмила СТУПАК