Фірмі-монополісту, яка готує дітей у школах, підлеглі Філатова злили третину мільярда

logo

Фірмі-монополісту, яка готує дітей у школах, підлеглі Філатова злили третину мільярда

З початку року Дніпро вже не перший раз сколихують новини про отруєння учнів у школах міста. При цьому батьки школярів заявляють, що відповідальний Департамент міськради щоразу намагається всіляко приховати інформацією про випадки отруєнь дітей. Так і цього разу, коли 14 березня у школі №112 півтисячі учнів не з’явилися на навчання, у мерії звинувачують ЗМІ та поліцію у поширенні фейків.

Зазначимо, що постачальником харчування до навчальних закладів міста є компанія «Контракт Продрезерв 5», яка у минулому році стала монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл Дніпра. Пов’язують дану компанію із «сірим кардиналом» Дніпровської мерії Геннадієм Корбаном.

За даними платформи публічних закупівель «Prozorro», Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради лише цьогоріч уклав із ТОВ «Контракт Продрезерв 5» про послуги з харчування для шкіл і дитячих садків на 383,03 млн грн. Зі школою №112, де отруїлися діти, укладений договір на послуги харчування на 1,55 млн грн. 

Зазначимо, директорка «Контракт Продрезерв 5» Ганна Авілко керує ТОВ «Театр трапези» та ТОВ «Грате плюс». Засновницею обох цих компаній є близька знайома Геннадія Корбана Євгенія Храплива. Обидва заклади її заклади розташовані в будівлях, які так чи інакше належать самому Корбану.  

Як відомо, пан Корбан є бізнес-партнером городничого Дніпра Борис Філатов. Підлеглі якого у міськраді й злили злили третину мільярда бюджетних коштів фірмі «Контракт Продрезерв 5».

До слова, у Дніпрі після масових отруєнь у школі часто не вдається встановити конкретну причину інциденту, або ж у підсумку причиною епідемії стає брудна вода.

Автор: Світланка МЕЛЬНИК