Фірма-привид “БМК “ДІМ”: чому мешканці АНД-району залишилися без благоустрою

logo

image

Неякісний благоустрій прибудинкових територій. Таку репутацію заробила фірма «Будівельно-монтажна компанія «ДІМ». Керує нею депутатка від партії «Громадська сила» Олена Овчаренко. Фірма обіцяла в АНД-районі на декількох адресах облаштувати тротуарні доріжки та вкласти плитку. Місцеві цих робіт так і не побачили. 

           Олена Овчаренко – депутатка Дніпропетровської обласної ради від партії «Громадська сила» і за сумісництвом керівниця будівельно-монтажної компанії «ДІМ». Фірма називає себе тою, що зводить житлові будинки, ремонтує покрівлю та, наприклад, фарбує стіни.

ТОВ «БМК «ДІМ» у 2017 році займалася благоустроєм прибудинкових територій в АНД районі, зокрема, біля будинків 23 та 25 по проспекту Мануйлівському. Тротуарна плитка, доріжки для пішоходів та паркан в 123 метри – це мала б виконати фірма «Дім» ще 4 роки тому. Виявляється, весь цей час двір доглядають самі мешканці будинків. Та й про «Дім» чують вперше. 

Валентина Павлівна – мешканка будинку 25 по проспекту Мануйлівський: “Не видела такого, не помню. У нас есть одна учительница, вот она нам высаживает полисадничек, копает постоянно”.

          А ще цікаво, що фірма зареєстрована за адресою: вулиця Автобусна, 2. Це, виявляється, приватний сектор. По вулиці – жодних вказівок про офіс фірми. Сусіди взагалі дивують: тут проживає жінка років 50-ти.

Альона – мешканка будинку по вул. Автобусна: “Тут вообще никто не может быть  зарегистрирован. Они не могут быть однозначно тут. Тут жила она свекровью, свекровь уже умерла”.

           За такий ремонт проти фірми-привида ТОВ «БМК «ДІМ» відкрито кримінальне провадження. Справа й досі у підвішеному стані. Однак, згідно рапорту о/п МРВ №1 УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕНП України ОСОБА 5 вказано, що роботи по поточному ремонту внутрішньо- дворових об’єктів загального користування на території Амур-Нижньодніпровського району у м. Дніпро проводиться третьою особою ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА КОМПАНІЯ «ДІМ» (код ЄДРПОУ 39845415), в особі керівника ОСОБА 7, також виїздом о/п МРВ №1 УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України ОСОБА 5 на об’єкти поточного ремонту встановлено, що вони виконуються частково з порушенням умов виконаних робіт або взагалі не виконуються.

             До речі, Олени Овчаренко тоді ще у фірмі не було. І виходить, що стала вона керувати нею не в найкращі часи. У “БМК “ДІМ” немає ані ліцензії, ані спецтехніки. Виходить, пані Овчаренко взялася керувати замороженою фірмою?

Це й не дивно, адже її безпосередній керівник, лідер «Громадської сили» Загід Краснов, також відомий неякісним благоустроєм дворів АНД-району. Так, Загід Геннадійович вже облагороджував двори по Мануйлівському проспекту. Та цих робіт місцеві не помічають через їх відсутність. Про “Громсилу” тут лише нагадують лавки та смітники із символікою партії.

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра, Тестова категорія