Філатов увійшов до ТОП-10 українців, які здивували країну в 2017 — Укрінформ

logo
210785_filatov_uvijshov_do_top_10_ukrajinciv_jak.jpeg


Філатов увійшов до ТОП-10 українців, які здивували країну в 2017 - Укрінформ

Видання «Укрінформ» склало рейтинг українців, які найбільше здивували країну протягом 2017 року. У рейтингу Укрінформу — українці, чиї вчинки, думки, позиції по-доброму здивували нас у році, що минає. Потрапив в нього і міський голова Дніпра Борис Філатов, передає Дніпроград.

Серед 12 «вражаючих» українців Філатов посів 10 місце. Як зазначають автори рейтингу, міський голова Дніпра є чи не найяскравішим очільником міста в Україні. Зокрема, інформаційних приводів для цього Борис Філатов дає достатньо. Були й неординарні (якщо не сказати – скандальні) рішення – як от із призначенням  на роботу в мерію колишніх регіоналів, а керівником муніціпальної поліції – відомого «беркутівця». І ризиковані непартикулярні світлини (як «обіймашки» з Корбаном); і унікальна манера спілкування в соцмережах, яку ті ж таки недоброзичливці охрестили «підкреслено брутальною».

Яскравий приклад – останнє «попередження» нардепам із Дніпра: «Офіційно повідомляю вам, що якщо ви проголосуєте за нині запропонований проект держбюджету-2018, то можете більше за допомогою до мене не звертатися. Навіть не телефонуйте. Крутіться на стороні».

Окрім війни з «одвічним ворогом» Вілкулом, Філатов встиг нависувати ультиматумів однопартійцям із «УКРОПу», посварився з представниками БПП і багатьма іншими впливовими людьми. Його звинувачували навіть у рукоприкладстві (як виявилося, безпідставно).

Загалом, можна впевнено сказати, що міський голова Дніпра дійсно вміє дивувати — як по-доброму, так і виставлюячи власні інтереси та погляди вище за інше, тому і не дивно, що Борис Філатов потрапив у цей рейтинг. 

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: