Філатов: У 2018 я виходитиму до депутатів та проситиму ліквідації райрад

logo
211737_filatov_u_2018_ja_vihoditimu_do_deputativ.png


27 грудня під час підсумкової прес-конференції міський голова Дніпра Борис Філатов відзвітував про розвиток центрів адміністративних послуг.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Так, цьогоріч ЦНАП «Лівобережний» було визнано одним з найкращих в Україні. Водночас очільник Дніпра не приховує: у роботі ЦНАПів є деякі прогалини.

«Це пов’язано з не проведеною до кінця адміністративною реформою. Існують райвиконкоми. Рік я сварився з ними щодо приміщення під ЦНАП. Вони відбивалися як могли. У 2018 році я виходитиму до депутатського корпусу та проситиму про ліквідацію районів», – зазначив Борис Філатов.

За такої ситуації райради закінчать нинішню каденцію, однак у 2020 році мають зникнути. Це буде переформатуванням адміністративного ландшафту міста. Міський голова переконаний: місцеве самоврядування має бути на місцях.

Загалом, говорячи про прозорість влади, Борис Філатов навів декілька прикладів цьогорічних досягнень. Зокрема, Дніпро став лауреатом премії Open Data City Award і перебуває у ТОП-5 національного рейтингу системи ProZorro.

Місто також приєдналося до системи ProZorro. Продажі. Крім того, функціонує відкрита карта Дніпра з 23 шарами інформації. Загалом, за даними статистики, 94% усіх відвідувачів ЦНАПів задоволені якістю послуг.

Щодня 5,5 тис. дніпрян користуються електронними послугами або ресурсами.


А поделиться?