Філатов піде у відставку, якщо не відкриє відремонтований Центральний міст на День міста

logo

Філатов піде у відставку, якщо не відкриє відремонтований Центральний міст на День міста

Під час робочої поїздки у Дніпро 12 липня Володимир Зеленський відвідав Центральний міст — сумнозвісний довгобуд і найпроблемнішу ділянку міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Борис Філатов пообіцяв, що відремонтований міст відкриють за півтора місяці, проте пізніше уточнив, що це буде на День міста, 14 вересня, а це вже два місяці незручностей для містян.

Міський голова знайшов безліч виправдань поганій якості та відтягування термінів завершення ремонту, але кінцевим винуватцем став підрядник ООО “Завод Майстер-Профі”, договір з яким укладала міськрада і справу якого вже розслідує прокуратура. Через зміну підрядника затримка склала 45 днів. Але варто зазначити, що міст ремонтується вже понад два роки, і міська влада обіцяє закінчити роботи “ось-ось” вже далеко не вперше.

«Ми уклали парі, в разі якщо міст не буде відкрито 14 вересня — я піду у відставку», — зазначив Борис Філатов і запросив Володимира Зеленського на День міста й урочисте відкриття мосту. Можновладці демонстративно потисли і розбили руки, та чим все закінчиться — дніпряни побачать за два місяці. 

Нагадаємо, Центральний міст закрили на ремонт 1 березня 2017 року. Відтоді ремонт переправи обійшовся міському бюджету майже у півмільярда гривень. Міська влада на чолі з Борисом Філатовим неодноразово переносила дату завершення капітального ремонту. Наразі прокуратура розслідує розкрадання коштів на ремонті Центрального мосту, що можуть сягнути 30% від загальних витрат.

Борис Філатов постійно наголошував, що ремонт робиться якісно, проте дніпряни спостерігають протилежне. Так, восени на мості нахилився ліхтарний стовп. Пізніше впав світлофор. Було також помічено, що будівельники висипають будсміття просто у річку. До того ж, через дії будівельників, загорілися кабелі інтернет-провайдерів.

Автор: Єва МЕРЕЖКО