<>

Філатов переплутав міськраду зі своєю приватною власністю

Філатов переплутав міськраду зі своєю приватною власністю

У Дніпрі на засідання комітету з освіти до Дніпровської міської ради не пустили журналіста, голову «Батьківської ради мистецьких шкіл Дніпра» Сергія Чернявського. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Коло зацікавлених батьків, педагогів та представників профспілок заздалегідь подали заяву на розгляд виконкому міськради (повторно після минулого засідання у травні) про внесення до порядку денного питання щодо скасування скандального Наказу №29 департаменту гуманітарної політики. Містяни збиралися завітати на рішення виконкому, проте на порозі міської ради їм почала чинити опір «Муніципальна варт». Як сказали охоронці: «вказівка». 

Втім, до дверей зали засідання активісти таки дійшли, проте не всі. Муніципали так і не впустили до приміщення Сергія Чернявського.

«Співробітники КП мотивували свої дії «розпорядженням керівництва». Пред’явлення членського квитка Спілки журналістів України справі не допомогло. Я викликав поліцію, яка склала протокол про порушення прав як члена територіальної громади», — повідомив Чернявський.

Прикметно, що за декілька днів до засідання виконкому у соцмережі Facebook очільник Дніпра Борис Філатов у притаманному йому зверхньому стилі та лайливою лексикою під час суперечки у коментарях заявив, що не пустить Чернявського до міської ради. 

Тож окрім того, що Філатов часто плутає бюджетні кошти із власним гаманцем, тепер очільник Дніпра вирішив, що приміщення міської ради — його приватна власність. 

Нагадаємо, мешканці Дніпра висловлюють незгоду з хамством і зверхністю міського голови Бориса Філатова, яка все частіше з’являється на його сторінці у соцмережі. 

Автор: Дарина ТВАРА