Філатов обговорить з ОП можливість введення в області надзвичайного стану

logo

23 лютого, 11:16

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Борис Філатов (Фото:slovoidilo.ua)

Борис Філатов (Фото:slovoidilo.ua)

Сьогодні, 23 лютого, під час чергової сесії міської ради мер Дніпра Борис Філатов припустив можливість введення в області надзвичайного стану. Про це повідомив Відкритий.

Під час засідання Борис Філатов повідомив, що за кілька хвилин у нього відбудеться нарада з представниками Офісу Президента.

«За 10-15 хвилин я вас покину. Я маю нараду з Офісом президента. Можливо, обговорюватимемо запровадження у галузі надзвичайного стану», — сказав, звертаючись до депутатів, мер Дніпра Борис Філатов.

Також в Україні можуть запровадити надзвичайний стан у двох областях – Донецькій та Луганській. Це питання увечері 22 лютого обговорювали на закритій зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівниками фракцій та груп Верховної Ради, а також силовиками.

21 лютого Володимир Путін оголосив про визнання «незалежності» «Л/ДНР» та доручив офіційно ввести війська до ОРДЛО для «підтримання миру» на території псевдореспубліки.

Це сталося на тлі спровокованої РФ ескалації на Донбасі та загрози нового вторгнення російських військ в Україну.

21 лютого Володимир Путін оголосив про визнання «незалежності» «Л/ДНР» і доручив офіційно ввести війська в ОРДЛО для «підтримання миру «на території псевдореспубліки».

Це сталося на тлі спровокованої РФ ескалації на Донбасі та загрози нового вторгнення російських військ в Україну 

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні заявив, що такий крок кремлівського режиму може означати односторонній вихід Росії із мінських домовленостей. МЗС України запропонувало розірвати дипломатичні відносини з РФ.