Експравоохоронець із Дніпра разом зі спільниками постачав наркотики на Закарпаття

logo

На Закарпатті затримали групу наркоторговців із Дніпропетровщини, яку очолював голова профспілки “Правозахисники України” та колишній правоохоронець Сергій Джихур. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Нацполіцію. 

Організував схему постачання наркотиків до Закарпаття 40-річний голова профспілкової організації, який на початку повномасштабної війнипереїхав до регіону з Дніпра. За інформацією з відкритих джерел, йдеться про Сергія Джихура – колишнього правоохоронця, голову первинної профспілки «Правозахисники України».

Експравоохоронець із Дніпра разом зі спільниками постачав наркотики на Закарпаття  - рис. 1

Він налагодив на Закарпатті канал постачання та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, якіотримував від спільників із Дніпропетровської області.

Експравоохоронець із Дніпра разом зі спільниками постачав наркотики на Закарпаття  - рис. 2 Експравоохоронець із Дніпра разом зі спільниками постачав наркотики на Закарпаття  - рис. 3

Організатора схеми та двох його спільників затримали. Усіх трьох взяли під варту без можливості внесення застави. Їм загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Експравоохоронець із Дніпра разом зі спільниками постачав наркотики на Закарпаття  - рис. 4

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першимидізнаватися про найважливіші події Дніпра.