Евакуйовані виші Донбасу: допомога ФРН (відео)

logo

Уряд ФРН інвестував мільйон євро у майбутнє Донецького юридичного інститут в Кривому Розі.

Проректорка Донецького національного університету імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк в інтерв’ю DW — про життя вишу після евакуації на територію, яка перебуває під контролем українського уряду. (03.11.2016)  

Таврійський національний університет вперше після вимушеного переїзду із Сімферополя до Києва починає набирати студентів. Ректор цього вишу, професор Володимир Казарін — про особливості роботи альма-матер. (16.02.2016)  

Трудовий колектив вишу, який продовжує роботу у Вінниці, проголосував на конференції за присвоєння Донецькому національному університетові імені Василя Стуса. (10.06.2016)  

Більшість студентів в Україні може бути позбавлена стипендій. Дехто вбачає в цьому крок до реформи неефективної вищої освіти. Інші побоюються, що освіта на власний ризик лише погіршить її якість. (12.08.2016)  

DW склала рейтинг популярності університетів Німеччини серед студентів з України. Його визначено на підставі даних про іноземних студентів у німецьких ВНЗ, наданих статистичними відомствами 16 федеральних земель. (03.03.2017)  

Більше з рубрики

Kiew Ukraine Plakat mit Passport vor EU-Fahne
Омріяний безвіз: українці збираються у перші подорожі Європою (відео) 09.06.2017

Поки українці готують біометричні паспорти та збирають валізи, владі не варто розслаблятися, вважають в посольстві ЄС в Києві. Реформована і некорумпована Україна має стати такою ж реальністю, як і «безвіз».

Belgien Gebäude des Hauptquartiers der NATO
Що заважає Україні приєднатися до НАТО (відео) 08.06.2017

Рішення Верховної Ради про пріоритетність вступу до НАТО навряд чи прискорить членство України в альянсі. Перед Києвом стоїть чимало труднощів та проблем, які поки не мають вирішення, — вважають західні експерти.

Symbolbild Krankenwagen Notfall in der Ukraine
Пом’якшена медреформа: головні здобутки та недоліки (відео) 08.06.2017

Верховна Рада України проголосувала за перший зі законопроектів «Реформи №1» — медичної. Проте парламент суттєво пом’якшив реформаторські пропозиції міністерства охорони здоров’я України.