Евакуаційні рейси: як та куди йдуть потяги з Дніпра, Запоріжжя та Кривого Рогу

logo

«Укрзалізниця» призначила додаткові рейси.

«Укрзалізниця» продовжує евакуацію цивільного населення з прифронтових міст.

Дніпро

Так, вже о 09:00 6 березня з Дніпра рушає перший прямий рейс на Хелм (Польща) — звідти зручні пересадки до великих польських міст, включно зі столицею, безкоштовно.

«Приміськими поїздами відправляємось до П’ятихаток о 10:00 з подальшою пересадкою у львівському напрямку. Рівно о 12:00 відкриваємо посадку на додатковий евакуаційний рейс якісними купейними вагонами до Львова. Hyundai Rotem до Києва, а також спальні вагони до Трускавця і Рахова — по обіді за графіком, починаючи з 14:00», — йдеться у повідомленні. 

Запоріжжя

«Після рекордних 16 тисяч за добу продовжуємо везти ваших дітей та жінок у безпечне місце. Приміськими поїздами відправляємось до П’ятихаток о 8:15. Прямий рейс на Хелм (Польща) об 11:00. 12:30 — додатковим рейсом на Львів, у другій половині дня за розкладом», — розповіли в «Укрзалізниці».

Кривий Ріг

«Запрошуємо на евакуаційні рейси елктричкою Кривий Ріг — Пятихатки — Львів, починаючи з 09:30. Додатково призначаємо рейс Кривий Ріг — Львів — Чоп о 12:00. Слідкуйте за оголошеннями вокзального диктора, щоб не пропустити посадку, можливі оперативні зміни графіку», — додали в «Укрзалізниці».

Як починалася війна Росії проти України:

Втрати росіян, які воюють проти України:

За орієнтовними даними Генштабу Збройних Сил України, від ранку 24 лютого до ранку 5 березня військам країни-загарбника Росії були завдані такі втрати:

особового складу — понад 10 000 осіб,
танків ‒ 269 од,
бойових броньованих машин ‒ 945 од,
артилерійських систем – 105 од,
РСЗВ — 50 од,
засоби ППО — 19 од,
літаків – 39 од (уточнюється),
гелікоптерів – 40 од (інформація уточнюється);
автомобільної техніки — 409 од,
легкі швидкісні катери — 2 од,
цистерн з ПММ — 60,
БПЛА оперативно-тактичного рівня — 3.