Електропостачальник відреагував на перекриття споживачами залізничного переїзду

logo

imageПридніпровська залізниця та ДТЕК опрацюють безперебійне забезпечення електроенергією селища Шевченка.

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» домовилися про спільні дії, щоб унеможливити в подальшому знеструмлення абонентів житлових будинків селища Шевченка в Самарському районі м. Дніпро.

Про це йдеться в пресрелізі Придніпровської залізниці.

Низку домовленостей було досягнуто у ході наради під головуванням заступника міського голови Михайла Лисенка, яка відбулася 17 січня.

Зокрема, було вирішено проводити позачергові комісійні огляди стану електрообладнання, оптимізувати процедуру взаємодії оперативного персоналу обох компаній в екстрених випадках, спільно виконувати роботи на суміжних мережах. Складено план позачергових комісійних оглядів стану електрообладнання.

Представники АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» братимуть участь у позачергових комісійних перевірках релейного захисту та автоматики на фідерах трансформаторних підстанцій регіональної філії, які живлять мережі АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» у селищі Шевченка, а представники залізниці – у позачергових оглядах цих мереж.

«Наразі персонал Придніпровської залізниці та ДТЕК проводить повне обстеження мереж та обладнання для з’ясування технічних причин відключень», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно група мешканців селища Шевченка перекрила залізничний переїзд на Самарському узвозі на 20-30 хвилин.

Раніше «Лица» повідомляли: