Екзальтовані мешканці проспекту Поля не давали комунальникам знести аварійне дерево

logo
212763_ekzaltovani_meshkanci_prospektu_polja_ne_.jpeg


Екзальтовані мешканці проспекту Поля не давали комунальникам знести аварійне дерево

29 грудня на проспекті Поля у Дніпрі містяни не дали КП «Міськзеленбуд» прибрати аварійне дерево. Про це повідомлє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку у Facebook комунального підприємства.

Обурені мешканці будинків №117 та 119 вийшли на протест та оточили дерево, яке необхідно було прибрати. На їх думку дерево не аварійне та обрізки не потребує.

«Дерево з міткою на обрізку простояло доволі довго. Можна було задати питання в комісії, яка займається актуванням. КП всього лише виконує завдання. В результаті бригада і декілька одиниць техніки простояли робочий день. Громадські активісти активні люди, забігали за сигнальні стрічки. Довелось викликати поліцію, муніципальну варту, слідчу групу. Ми їх завжди викликаємо відразу в таких ситуаціях, адже маємо усі необхідні документи для виконання робіт», — йдеться у повідомленні КП «Міськзеленбуд».

Зазначимо, утримання зелених насаджень регулюється «Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України». Відтак, якщо мова йде про підрізку дерев, на здійснення якої є дозвільні документи, то цей вид робіт проводиться у відповідності до вказаних правил. Видалення зелених насаджень може проводитися лише після висновку спеціальної комісії та отримання документу, який посвідчує право на проведення таких робіт. Виїзд комісії департамента для обстеження відбувається на основі заяви жителів, депутата чи його помічників, органів влади. В своїй роботі комісія керується постановою Кабінету Міністрів від  від 1 серпня 2006 р. № 1045. На аварійне дерево ставиться відповідна позначка. В свою чергу, КП «Міськзеленбуд» виступає як виконавцем роботи на основі відповідного акту.

«Запрошуємо активних громадян працювати в КП «Міськзеленбуд». Будемо прибирати аварійні дерева, облаштовувати квітники і газони, відновлювати зелені зони», — закликали до співпраці комунальники.

Також нагадаємо, що поруч з видаленим аварійним деревом фахівці висаджують новий саджанець.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?