Екс-банкіра з Дніпропетровщини викрили на спробі продати дані клієнтів

logo

Кіберполіція викрила 37-річного чоловіка, який раніше обіймав керівну посаду в одному з українських банків на спробі продати базу з 500 тисяч клієнтів. Назву банку поліція не повідомила, але відомо, що зловмисник проживає у Дніпропетровській області.

Оголошення про продаж бази даних чоловік розмістив на тематичному форумі в інтернеті. Вартість її оцінив у 10 тисяч доларів США, сказано у повідомленні кіберполіції.

Проти екс-банкіра відкрили кримінальне провадження за несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації.

При цьому обшуки в екс-банкіра проводили правоохоронці з Кіровоградщини. У процесі обшуків у чоловіка вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки та чорнові записи. Вилучену техніку правоохороні передали на експертизу.

Нагадаємо, раніше невідомі виклали в інтернет дані 47 тисяч українських користувачів Facebook.

Також нагадаємо, що в жовтні цього року кіберполіція викрила злочинців, котрі продавали банківські дані українців через Telegram.