Економія електроенергії на 30 % і водночас яскравіші вулиці: у Дніпрі продовжують модернізацію мереж зовнішнього освітлення

logo

У Дніпрі триває модернізація мереж зовнішнього освітлення. Комунальники роблять все можливе, аби у місті економити світло. Для цього вони встановлюють сучасні LED-світильники, які здатні заощаджувати електроенергію на 30 %. 

Нині оновлення триває на вул. Радісній, що на ж/м Сокіл. Там востаннє такі роботи проводили з десяток років тому. Термін експлуатації обладнання вже завершився і його необхідно замінювати. Фахівці з КП «Міськсвітло» працюютьтам уже тиждень. 

«Ми демонтуємо тут 35 кронштейнів і стільки ж світильників з натрієвими лампами потужністю 70 ват. А на заміну встановимо таку саму кількість нових кронштейнів і світильників. Останні будуть LED та потужністю 30 ват. Таким чином вулиця буде яскравішою, і водночас це буде економити енергоресурс. Також змонтуємо тут 1,2 км нової повітряної лінії із самонесного ізольованого проводу. Роботи плануємо завершити до кінця тижня. З початку року нашепідприємство вже модернізувало 145 об’єктів у Дніпрі. На них ми замінили 2077 світильників, змонтували близько 60 км нової повітряної лінії та замінили 499 опор. Роботи продовжуємо — аби до кінця року ці цифри збільшились щонайменше вдвічі», — зазначив начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради Андрій Кравець.

Читайте також:Філатов опублікував покрокову інструкцію отримання допомоги для дніпрян, чиє майно постраждало внаслідок нічного ракетного обстрілу