Екологи б’ють на сполох: підприємство Ахметова загрожує життю і здоров’ю мешканців Дніпра

logo
233993_ekologi_b_jut_na_spoloh_pidpriemstvo_ahme.jpeg


Людина, яка збирає надприбутки з енергоринку по схемі Роттердам плюс, використовує Україну просто як кормову базу, з якої харчується його родинаРінат Ахметов вивіз родину до Лондона, а жителям Дніпра, де розташована його Придніпровська ТЕС з технологіями 1950-их років, він влаштував екологічний геноцид. Коли ДТЕК придбала Дніпроенерго на фіктивному конкурсі, він брав на себе зобов’язання зменшувати викиди шляхом встановлення пило- та газоочисного обладнання. А тепер слідкуйте за руками:

Рінат Ахметов вивіз родину до Лондона, а жителям Дніпра, де розташована його Придніпровська ТЕС з технологіями 1950-их років, він влаштував екологічний геноцид.

Коли ДТЕК придбала Дніпроенерго на фіктивному конкурсі, він брав на себе зобов’язання зменшувати викиди шляхом встановлення пило- та газоочисного обладнання. А тепер слідкуйте за руками:

Старий дозвіл на викиди діяв з 2012 по 2018 роки, який передбачав модернізацію виробництва і зменшення викидів. Не виконано!
В 2015 році Ахметов отримує новий дозвіл на викиди до 2022 року. Зниження викидів у десять разів мало настати з 1 січня 2018. Не виконано!
Наприкінці 2017 року Ахметов вирішує позбутися цього дозволу на викиди та звертається за отриманням… ще одного, зі збереженням нинішньої норми — 1100 мг пилу з важкими металами на кубометр повітря. У підсумку, на звернення екологічних активістів Дніпра Мінекології не видає йому новий дозвіл. І з початку року він має знизити викиди в десять разів, що не зроблено — при чому екологічна інспекція, яка мала би оштрафувати олігарха, не допускається на підприємство.

Читайте також

До офісу ДТЕК принесли добову норму шлаків, яку генерує Придніпровська ТЕС

Активісти принесли шлаки до офісу енергохолдингу Ахметова Сьогодні, 13:18

Екологи б'ють на сполох: підприємство Ахметова загрожує життю і здоров'ю мешканців Дніпра

Група депутатів вимагає зупинити Придніпровську ТЕС, що перевела антрацитові блоки на українське вугілля Сьогодні, 10:06

Людина, яка збирає надприбутки з енергоринку по схемі Роттердам плюс, використовує Україну просто як кормову базу, з якої харчується його родина. Тому ми разом з Victoria Voytsitska та Andriy Gerusдолучилися до акції протесту під штаб-квартирою ДТЕК у Києві, організованою групою екологічних активістів з Дніпра на чолі з Irina Chernysh та Artem Romanyukov.

Джерело: блог Сергія Лещенка

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»


А поделиться?Читайте также: