EGAP згортає співпрацю з міськрадою Дніпра через слабку взаємодію

logo

EGAP згортає співпрацю з міськрадою Дніпра через слабку взаємодію

В Україні з 2015 року реалізується програма EGAP, яка допомагає вдосконалювати якість врядування та покращує взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні, в тому числі і у Дніпрі. Про досвіт співпраці з міськрадою Дніпра по впровадженню в місті електронних сервісів кореспонденту Дніпрограду розповів  регіональний керівник програми Сергій Довгополий.

Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується у 2015-2019 роках, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Цільовими областями даного проекту є Вінницька, Волинська, Одеська та Дніпропетровська.

Проте у кожній області, де діє Проект, підхід міського управління до EGAP відрізняється. Сергій Довгополий наводить у приклад відношення органів місцевого самоврядування у Дніпрі і Запоріжжі: на початку Проекту у Дніпрі далі розмов нічого не просувалось, а в Запоріжжі одразу створили групи по роботі з Проектом і почали розвивати тему. Тобто в Запоріжжі інтеграція зайняла приблизно два місяці, а на Дніпропетровщині третій рік організатори не бачать суттєвих зрушень.

Відповідно після закінчення циклу Проекту у березні цього року EGAP буде направляти свої сили на невеликі міста (Маріуполь, Тернопіль, Вінниця та інші), а на Дніпропетровщині, як зазначає регіональний керівник програми, Проект буде завершений.

Нагадаймо, що громадам Дніпропетровщини відкрили секрети електронного урядування.

Автор: Ольга АНДРОСОВА