Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи

Двоє дзюдоїстів з Дніпра стали бронзовими призерами Кубка Європи серед кадетів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Кубок Європи з дзюдо серед кадетів проходив у Словаччині в місті Шаморіні. На нього з’їхалися 527 спортсменів з 21 країни.

У складі збірної України відзначились двоє представників Дніпропетровщини.Бронзовими призерами стали Дмитро Лебідь й Олег Фесенко.

На шляху до нагороди у вазі -90 кг Дмитро Лебідь провів чотири боя, в трьох переміг. У вирішальному бронзовому поєдинку дніпрянин заробив дві оцінки ваза-арі та виявився сильнішим за суперника з Чехії Ондрежа Фоукала.

Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 1

Це вже другий успіх Дмитра Лебедя на кадетському Кубку Європи. Торік він також став бронзовим призером змагань. Окрім цього спортсмен виграв цьогорічний український чемпіонат серед кадетів.

Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 2

Наставником Дмитра є Віталій Харламов.

Олег Фесенко на шляху донагороди поступився на старті змагань, в 1/16 фіналу. Далі через втішний турнір дістався бронзи. У вирішальному поєдинку за медаль дніпрянин переміг чисто Антона Хачатряна з Польщі. Це перша нагорода в кар’єрі Олега Фесенка з офіційних міжнародних змагань.

Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 3

На внутрішній арені у цьому році дзюдоїст став володарем бронзової та срібної нагород на юніорському Чемпіонаті України у вазі +100 кг та кадетській першості у категорії +90 кг відповідно.

Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 4

Тренують Олега Ян Саркісянц та Віталій Харламов.

Загаломзбірна України з дзюдо U18 стала найкращою командою на Кубку Європи в Шаморіні – “синьо-жовті” вибороли 5 золотих, 3 срібних й 6 бронзових нагород.

Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 5  Дзюдоїсти-кадети з Дніпра вибороли бронзові медалі на Кубку Європи - рис. 6

Раніше ми писали, що спортсменка з Дніпра виборола «бронзу» на змаганнях у Грузії.

Підписуйтесяна наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.