Диваки у чудернацьких костюмах: у Дніпрі набирає обертів рух косплею

logo

Главная страница / Важливо / Диваки у чудернацьких костюмах: у Дніпрі набирає обертів рух косплею Диваки у чудернацьких костюмах: у Дніпрі набирає обертів рух косплею

Дніпро: рух косплею набирає обертів

Містом шириться незвичайний тренд: на вулицях дедалі частіше можна зустріти людей у дивовижних костюмах. Це не актори театру чи учасники карнавалу – це косплеєри, прихильники нового захоплення, яке завойовує Дніпро. Однак не всі розуміють цю субкультуру. Деякі перехожі дивуються, інші кидають осудливі погляди, а іноді косплеєри стикаються з відвертою зневагою. Їх називають сектантами, навіженими, божевільними. Хто ж вони насправді, ці людив чудернацьких костюмах – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Косплей – це не просто костюмована гра, це справжнє мистецтво перевтілення. Косплеєри втілюють у життя улюблених персонажів, втілюючи їх образи з неймовірноюточністю. Термін “косплей” з’явився в 1984 році, коли журналіст Такахасі Нобуюкі використав його в червневому випуску журналу “My Anime”.

Косплеєри не просто одягають костюми, вони вкладають душу в свої образи. Вони вивчають манери та поведінку персонажів, намагаються максимально точно відтворити їх зовнішність.

Арісу важко назвати новачкою у світі косплею. Більше десяти років вона втілює образи улюблених персонажів, перетворюючись на них завдяки майстерно створеним костюмам таперукам. Косплей для неї – це не просто захоплення, а спосіб життя та джерело доходу.

Вбрання для своїх образів Аріса шиє самостійно, шукає в Україні або замовляє з-за кордону. Іноді за один костюм доводиться викласти кругленьку суму, але, на думку Аріси, емоції та задоволення, які вона отримує відперевтілення, того варті.

А школярка Таміла тільки відкриває для себе цей таємничий світ. Косплеєм дівчина займається трохи більше року, але зміни в собі бачить разючі.

Дівчина каже, що не завжди оточуючі ставляться з розумінням до косплеєрів, іноді їх незвичайний зовнішній вигляд може викликати агресію. Але дівчина не зважає на такі випадки, адже вона щиро радіє, що косплей-рух набирає обертів у нашому місті.

Для Жанни Грім організація масштабних косплей-фестивалів сталалогічним продовженням улюбленого хобі. Її команда щороку проводить у місті кілька фестивалів та зустрічей, куди запрошуються всі бажаючі.

Жанна також заспокоює батьків, які бояться відпускати своїх дітей на такі заходи, вважаючи косплей чимось небезпечним.

І наостанок наступний великий фестиваль аніме-культури відбудеться 27 липня у ПК “Шинник”.

Раніше ми писали,на честь свого 175-річчя один з музеїв Дніпра розігрує подарунки.