Двом росіянам, які спробували підкупити українського слідчого, загрожує 8 років в’язниці, — МВС

logo

image

У Дніпропетровській області два громадянина Росії, які тимчасово проживали в Дніпрі, вчинили шахрайські дії, за фактом яких було відкрито кримінальну справу. Росіянам, очевидно, здалося покарання за порушення недостатнім, і вони вирішили стати фігурантами ще одного провадження — кримінальної справи про хабар посадовій особі.

Про це в середу, 7 квітня, повідомила пресслужба МВС. Відзначається, що зловмисники заволоділи 20 тисячам і Гривень місцевого жителя під приводом продажу інструментів. 28-ми та 37-річні аферисти виявилися громадянами Російської Федерації, які наразі проживали в Дніпрі.

Щоб «зам’яти» справу, шахраї запропонували слідчому 30 тисяч гривень, про що він повідомив своєму керівництву в рапорті. Росіян затримали під час передачі грошей. Речові докази вилучено.

Наразі слідчі поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, готують їм вручення підозри за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України. Йдеться про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Раніше повідомлялося, що антикорупційні органи України викрили двох адвокатів, які вимагали 100 тисяч доларів за «позитивне» рішення за позовом суб’єкта господарювання. Адвокати планували «вирішити» це питання із залученням судді окружного адміністративного суду Києва.

Також Служба безпеки повідомила про викриття посадових осіб міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги Запорізької міськради, які вимагали хабарі за безкоштовні операції. Вартість медичних «послуг» становила до півмільйона гривень.