Два дзюдоїста з Дніпра стали срібними призерами кадетського Кубка Європи

Дніпряни Олег Вередиба та Артем Бубир стали срібними призерами кадетського Кубка Європи в Загребі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Федерації Дзюдо Дніпропетровщини.

Змагання дзюдоїстів в категорії до 18 років проходили 10 та 11 березня у столиці Хорватії – Загребі. У Кубку Європи взяли участь 793 молодих спортсмена з 37 країн трьох континентів.

В результаті Олег Вередиба завоював срібну медаль у вазі 55 кілограм. Він провів в Загребі шість поєдинків, в п’яти з яких здобув дострокову перемогу. І лише у фіналі поступився білорусу Артему Колосану. Це вже друга нагорода Вередиби з кадетських Кубків Європи в нинішньому сезоні. Раніше він виграв бронзу Кубка Європи U18 в Італії.

Як зазначається, Артем Бубир також став срібним призером кадетського Кубка Європи у вазі 73 кілограм. На шляху до нагороди дзюдоїст з Дніпра провів сім зустрічей, шість з них завершив перемогами. Однак у фіналі поступився чемпіону та призеру кадетських Кубків Європи, румуну Адріану Сулка. Загребське срібло стало першою офіційною міжнародною нагородою в кар’єрі Артема Бубиря.

У сімці кадетського Кубка Європи в Загребі фінішувала ще одна представниця Дніпропетровщини — Руслана Перехрест у вазі 48 кілограм.

В цілому, збірна України серед спортсменів до 18 років на хорватських татамі виграла три медалі. До двох срібних дніпрян Вередиби і Бубиря ще одну бронзу додала киянка Владислава Снітко у вазі 48 кілограм.

Раніше повідомлялося, що дніпрянин Микита Матлашевський став наймолодшим срібним призером Чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів.

Автор: Іван МУРАХА