Дубівські школярі разом з лісівниками долучилися до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за 24 години» (ФОТО)

logo

17 жовтня 2020 р. 4 0

У п’ятницю, 16 жовтня, школярі та педагоги Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1 разом з працівниками Тячівського лісгоспу долучиться до всеукраїнської акції з озеленення, під час якої заплановано висадити 1 мільйон дерев у різних куточках держави.

Мета заходу — привернення уваги до екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. Участь в акції взяли 5 працівників лісової охорони разом з головним лісничим В.І.Феримою, 20 учні 8-9 класів, директор закладу Г.В.Кобаль, заступник директора Т.П.Савула, класні керівники Н.М.Магула та М.М.Піцур, педагоги В.В.Галац, С.З.Монич, В.В.Піцур та бібліотекар Г.І.Марічак.Перед тим, як роздати учням лопати та саджанці, лісівники провели короткий інструктаж про те, як правильно поводитися із деревцятами. Затим всі гуртом взялися до роботи: одні викопували ямки, інші підносили саджанці. Результатом кропіткої праці стала закладка  дендропарку ім. Степана Монича на подвір’ї  закладу. Так, на  0,03 га території було висаджено 20 дубочків, 60 ялин, 30 берізок, 10 туй та 20 кленів-яворів. Посадковий матеріал надав Тячівський лісгосп, який очолює Наталія Катреняк.Як розповіла директор лісгоспу Наталія Катреняк, у перспективі шкільний дендропарк буде розширюватися та доповнюватися зеленими насадженнями.

Ця всеукраїнська акція, організована за спільної ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Благодійної організації «Озеленення України».

image

image

image

image

image

image

image

image

image