ДТП на проспекті Аношкіна у Кам’янському: водій був у стані сп’яніння (подробиці)

logo

ДТП на проспекті Аношкіна у Кам’янському: водій був у стані сп’яніння (подробиці)

Понеділок, 26/02/2024 — 23:12 474

Кадри наслідків цієї аварії сьогодні розмістило багато міських пабліків (один з автомобілів з’їхав з проїжджої частини). «Наш Репортер» поцікавився управоохоронців, який результат розгляду.

Олена Тімченко, старший інспектор з комунікації Кам’янського районного управління поліції, повідомила, що ДТП сталася біля будинку №31 на пр. Аношкіна. Встановлено, що водій 1988 року народження (місцевий), який керував автомобілем “Ford Grand“, не вибрав безпечної швидкості та дистанції. Внаслідок цього він зіткнувся з Chevrolet Lacetti (за кермом був також місцевий водій, 1961 рокународження). ДТП без постраждалих, при цьому обидва авто зазнали пошкоджень.

Провівши розгляд, поліцейські на водія Ford Grand склали адмінпротоколи: – за ст. 124 за порушення Правил дорожнього руху; – за частиною 1 ст. 130 за керування транспортним засобом у стані сп’яніння

Також складено постанову за частиною 2 ст. 126Адмінкодексу за керування транспортним засобом особою, яка не має права на керування т. з., або за передачу керування т. з. особі, яка не має права управління.

Остаточну крапку у цій неприємній історії поставить суд.

Джерело фото – ПРОСТО КАМ’ЯНСЬКЕ (Дніпродзержинськ)

Ігор Кузьминський

Навігація записів