ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електрику для 2,4 тисячі родин за дві доби

logo

ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електрику для 2,4 тисячі родин за дві доби

За 1 та 2 липня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі з дозволу військових змогли відновили низку пошкоджень мереж після ворожих обстрілів. Завдяки цьому домівки2,4 тисячі родин Дніпропетровщини знову зі світлом. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону.

Протягом останніх двох днів ворог нещадно атакував Дніпропетровщину безпілотниками, ракетами та артилерією. Внаслідок обстрілів було пошкоджено лінії та обладнання. Без світла залишилося понад 4,7 тис жителівобласті у 7 населених пунктах. За останні дві доби енергетики відновили світло в оселях 2 464 родин. Поки що залишаються без світла 2 285 родин, електропостачання їхніх домівок відновлять протягом дня.

Попри усі виклики аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС таЗСУ.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, що оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування:сайт, соцмережі,контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber  та  Telegram, Viber-канал інформування«ДТЕК info ДНЕМ».

Підписуйтесь на оперативні новини міста: ?Telegram? Вебсайт? Facebook ? Instagram