ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує посилювати мережі: побудували підземну лінію 150 кВ (фото)

logo

ДТЕК Дніпровські електромережі навіть під час повномасштабної війни продовжує збільшувати потужність обладнання та його надійність, щоб жителі були забезпечені світлом. За 2023 рік енергетики відремонтували понад 2,5 тисячі км ліній, полагодили та реконструювали 309 енергооб’єктів Дніпропетровщини. Побудували підземну лінію 150 кВ тамодернізували одну з високовольтних підстанцій в обласному центрі. Всі ці роботи дозволили підготувати інфраструктуру Дніпра та області до проходження сезону холодів та зробити роботу енергосистеми більш стійкою до ворожих атак.

Про це повідомили у пресслужбі енергокомпанії.

Під час плановихремонтів ДТЕК Дніпровські електромережі щороку усуває дефекти мережі, перевіряє справність, відновлює та технічно обслуговує устаткування. У 2023 році фахівці відремонтували 265 високовольтних та трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів. Розчистили від гілок дерев та чагарників майже 3400 км трас під лініями електропередачі, щоб знизити ризик аварій під час негоди.

Додатково у межах інвестиційної програми ДТЕК Дніпровські електромережі оновив основні вузли на 44 великихвисоковольтних підстанціях та інших енергооб’єктах. Зокрема,  модернізував підстанцію у Дніпрі, що живить частину Лівого берегу міста. А також побудував підземну кабельну лінію 150 кВ для трьох правобережних житлових районів: Підстанції, Тополі та Соколу. Ці роботи підвищили якість та надійність електропостачання для понад 83 тисяч родин та 100 соціально важливих об’єктів Дніпра й сусідніх населених пунктів.

«ДТЕКДніпровські електромережі – основа і підтримка для нормального життя Дніпропетровщини та її мешканців. Упродовж 2023 року ми системно готували наші електромережі, посилювали, де це було потрібно, ремонтували, замінювали обладнання, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій. Виконані роботи дозволяють нам стабільно забезпечувати місто світлом та зокрема швидше повертати електропостачання після ворожих обстрілів за рахунок посилення та відновлення електромереж», – зазначив АндрійТерещук, генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі.

ДТЕК Дніпровські електромережі робить усе можливе, щоб українці мали надійне та якісне електропостачання. Адже це можливість жити нормальним життям, тримати зв’язок з рідними та підтримувати країну в складних воєнних умовах.

новини Кривий Ріг LIFE